Profesionalita

Našimi přednostmi jsou pružná a příjemná komunikace, rychlé termíny dodání a důraz na spokojenost zákazníka. Dokážeme poradit v oblastech, ve kterých si nejste jistí, a přesně následovat požadavky tam, kde víte, co chcete.

Široká nabídka

Náš tým je sestavený z profesionálů, kteří dobře rozumí svým oborům. Dohromady tak dokážeme pokrýt široké spektrum potřeb zákazníků, a to od spotřební grafiky, přes internetové aplikace až po poradenství v oblastech reklamy, produktu i firemní identity. 

Individuální přístup

"Projekty nesekáme jako Baťa cvičky." Každá firma nebo projekt jsou unikátní a jedinečné, bez ohledu na svou velikost. A přesně tak k nim přistupujeme. Všechny realizace jsou pro nás samostatné projekty s osobitou problematikou a požadavky.

Letité zkušenosti

V oboru se pohybujeme už přes 10 let a máme za sebou veliké množství úspěšných realizací. Zákazníci se k nám rádi vrací, s některými spolupracujeme dlouhodobě a pomáháme jim v růstu jejich projektu či značky už mnoho let.

SLUŽBY

Realizujeme širokou škálu služeb od spotřební grafiky, přes internetové aplikace, až po poradenství v oblastech reklamy, produktu i firemní identity.

Tiskové materiály

Vizitky, letáky, plakáty, brožury... Vytvoříme pro Vás jakoukoliv tiskovinu od visaček, vizitek, etiket až po billboardy a velkoplošné aplikace. Ať už chcete jednoduchý letáček, luxusní firemní katalog či veškeré firemní tiskoviny, svěřte je nám.

Webové stránky

Bez internetových stránek jako byste nebyli. Jejich hlavním účelem by ve většině případů měla být jedna či několik důležitých informací zdrojově přístupných pro všechny přední vyhledávače a roboty. Dokážeme vytvořit kvalitní prezentaci pro firmy či služby od 9800 Kč, a to včetně zpracování textů, základní optimalizaci, zavedení měření a propagace ve službách Google a Seznam.

Logo

Logo může být všechno, ale také nic. Grafický návrh loga v křivkách pro Vás rádi zhotovíme od 500 Kč. Pokud chcete logo chránit a registrovat, připravíme pro Vás logo včetně logotypu a dalších náležitostí od 5000 Kč. Cena nezahrnuje správní poplatky ÚPV ČR, ceny správních poplatků naleznete zde. Hlouběji do problematiky Vás rádi zasvětíme při osobním setkání.

Firemní identita

Firemní identita utváří dojem zákazníků z Vaší značky a má veliký vliv na to, zda si Váš produkt či službu zvolí. Jde tedy o podstatný způsob, jakým ovlivnit úspěšnost a prosperitu firmy. Zpracování firemní identity, se kterým Vám rádi pomůžeme, sestává hlavně z grafických návrhů fyzických i digitálních komunikačních kanálů (vizitky, letáky, auta, webová prezentace), ale také stylu firemní komunikace (uvnitř společnosti i směrem k zákazníkům) a firemních hodnot.

Facebook

Facebook je aktuálním vládcem v šíření informací a reklamy. Možná Vás osobně sociální síť neláká, ale věřte, že je doslova napěchovaná Vašimi potenciálními spokojenými klienty. Pomůžeme Vám je najít - ať už skrze samotnou správu stránek na Facebooku nebo reklamní kampaně propagující firmu či produkt, a to od 2000 Kč měsíčně.

Eshop

Kvalitní a přehledný internetový obchod je způsob, jak dostat své zboží či produkt k zákazníkovi s velikou úsporou času i energie. Pokud o vlastním e-shopu uvažujete, obraťte se s poptávkou na nás - kvalitní nástroj v podobě internetového obchodu Vám můžeme dodat od 18000 Kč.

Produkce

Vytěžíme maximum z možností i sebemenšího projektu a vytvoříme z něj nepřehlédnutelné dílo. Ať už jste v jakékoli fázi projektu, dokážeme podpořit Vaši realizaci. Záleží jen na Vaší fantazii, na realizaci jsme tu my.

Promo

Přilákejte nové zákazníky něčím jedinečným, osvěžte povědomost o svém produktu a propagujte svou firmu něčím originálnějším než obyčejným kouskem papíru. Uspořádáme akci přímo na míru Vašim požadavkům.

DTP

Tato záhadná zkratka vyjadřuje předtiskovou přípravu. Jde o soubor činností a pravidel, která musí dodržet každý profesionál, chce-li, aby tisk jeho grafiky vypadal přesně tak, jaká byla představa tvůrce předlohy nebo zadavatele. Ať už tedy jde o vizitku nebo knihu, je třeba provést několik kroků k tomu, aby vše dopadlo dobře. DTP pro Vás rádi uskutečníme od 120 Kč.

CMS na míru

Neutrácejte za drahé licence, přednastavené aplikace či systémy, ze kterých využijete zlomek potenicálu. Nechejte si sestavit aplikaci na míru. Díky tomu nebudete trávit hodiny zkoumáním, zaškolováním a napravováním chyb, aplikaci Vám postavíme přímo do ruky.

Recepční systémy

Pokud potřebujete kontrolovat provoz a aktivitu zboží, služeb či personálu, sestavíme Vám ideální řešení na míru. Naše systémy Vám pomohou získat bez velké námahy to nejcennější, co potřebujete k budoucímu růstu - a to přehledné výstupy o současném stavu.

Formuláře

Ať už jste firma či univerzitní profesor s geniálním nápadem a potřebujete oslovit efektivně vybraný vzorek tazatelů nebo data sbírat dlouhodobě, najdeme pro Vás řešení od 2500 Kč. Pokud jste charita nebo nezisková organizace, nebojte se nás oslovit, rádi pomůžeme bez nároku na honorář.
 

Průzkumy

Potřebujete nutně zjistit, kolik a kde čeho je nebo není? Jak hluboko, vysoko nebo rychle? Rádi pro Vás zorganizujeme průzkum přímo v terénu a zpracujeme statistiky. Průzkumnou činnost nabízíme od těch menších až po velké projekty, a to od 2000 Kč. Často ale postačí jen kvalifikovaná konzultace, kde si ujasníte, jakým způsobem a na co se ptát. Hodinu konzultace nabízíme od 400 Kč.

Interiérová řešení

Rádi byste oslavili úspěch firmy novým interiérem? Nedaří se Vám zvednout produktivitu zaměstnanců? Někdy stačí jen vymalovat jinou barvou, jindy zase bourat a brousit. Jakýkoli interiér je prostor, který může měnit náladu, podporovat prosperitu nebo vyjadřovat firemní kulturu. Pro správnou realizaci je třeba mít zkušenosti, kontakty a informace. Naši specialisté to umí a jejich moudré hlavy a zkušené ruce jsou Vám k dispozici už od 390 Kč/hodinu.

NAPIŠTE NÁM

REFERENCE

Zde naleznete některé z našich prací. "Projekty nesekáme jako baťa cvičky." Každá realizace je samostatný projekt s osobitou problematikou a požadavky.

Napište Nám.

Potřebujete vizitky?   Chybí Vám prodejní strategie?   Nebo potřebujete e-shop?  Sháníte interiérové řešení?

Napište Nám a my Vám poskytneme konzultaci zdarma. Nebo rovnou najdeme řešení.

V případě že nám chcete poslat data použíjte formulář.

KONTAKTNÍ ADRESA

TeamV, a. s.
Fáblovka 402
53352, Staré hradiště
IČ; 123456
DIČ; CZ123456
Firma zapsána v OR vedeném KS v HK oddíl B, vložka 2017.

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Ladislav Valášek člen představenstva
Dušan Procházka člen představenstva
Jana Blažková oddělení fakturace a pronájmu
Jaroslav Rezek údržbář

KOMUNIKACE

Tel.:

466 412 441
725 114 467- 468

Udržba tel.: 725 114 469
Pronájem a fakturace 725 756 308
Fax 466 415 509
email info@vteam.cz